| Property | Value |
|---|---|
| Item | Liquid Storage Container Cover |
| Outside Width | 22 in |
| Color | Silver |
| For Use With | Intermediate Bulk Containers |
| Material | Stainless Steel |
| Product Type | Cover |
| Overall Diameter | 22 in |
| Inlet Connection Diameter | 3 in |
| Country of Origin (subject to change) | United States |
| Package Quantity | 1 |
Cover, Stainless Steel, Silver, 22 In W, EnjoyTool Select, Mfr#: SS3GVL
$234.99
Free shipping will be applied on orders over $50
Liquid Storage Container Cover, Inlet Connection Diameter 3 in, Product Type Cover, Material Stainless Steel, Overall Diameter 22 in, Color Silver
9999 in stock
Subtotal:
$234.99
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.