| Property | Value |
|---|---|
| Promotion Restriction | Not eligible for promotion |
| Item | Sip Lid |
| Material | Plastic |
| Color | Black |
| Features | All-Day Hot and Cold Retention, Dishwasher Safe, Easy Cleaning, Leakproof, Quick Disassembly |
| Includes | Not Applicable |
| Overall Length | 3 1/8 in |
| Overall Width | 3 1/8 in |
| Product Type | Sip Lid |
| Overall Height | 2 5/8 in |
| Overall Diameter | 3 1/8 in |
| Country of Origin (subject to change) | China |
| Package Quantity | 1 |
PACKOUT 12oz Insulated Bottle
$19.98
Free shipping will be applied on orders over $50
PACKOUT 12oz Insulated Bottle
9999 in stock
Subtotal:
$19.98
You must be logged in to post a review.









Reviews
There are no reviews yet.