| Property | Value |
|---|---|
| Item | Plastic Pail Lid |
| Type | Snap On |
| Length | 9 7/8 in |
| Width | 9 7/8 in |
| Height | 1/2 in |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Shape | Square |
| Standards | FDA Compliant |
| For Use With | Mfr. No. SQ2140W |
| For Use with Model Number | SQ2140W |
| Overall Width | 10 3/8 in |
| Overall Length | 10 3/8 in |
| Compatible Manufacturer Model Number | SQ2140W |
| Overall Diameter | Not Applicable |
| For Container Type | Pail |
| Lid Type | Snap-On |
| Country of Origin (subject to change) | United States |
| Package Quantity | 1 |
Plastic Pail Lid, 4 gal., Poly, White, Sq, EnjoyTool Select, Mfr#: SQ2140WL
$5.19
Free shipping will be applied on orders over $50
Plastic Pail Lid, Color White, Compatible Grainger Part Number 21YK47, Compatible Manufacturer Model Number SQ2140W, Material Plastic, Overall Diameter Not Applicable, Overall Length 10 3/8 in, Overall Width 10 3/8 in, Shape Square, Standards FDA Compliant, For Container Type Pail, Lid Type Snap-On
9999 in stock
Subtotal:
$5.19
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.