Register Stand, w/Drawer, 20" x 24", White, Econoco, Mfr#: PW/WRS24-W
Register Stand,w/Drawer,20 In. x 24 In.,White
9999 in stock
Subtotal:
Final shipping and tax calculated in checkout
Brand Name: Econoco
Mfr #: PW/WRS24-W
Availability: Ships in 1 days
SKU: GRG8878217
UPC: 818703008786
Category:
Analogues
PropertyValue
Retail Display TypeShelving
ItemRegister Stand,w/Drawer,20
Country of Origin (subject to change)China
Package Quantity1
TAGS:
#Register Stand
#w/Drawer
#20" x 24"